Čís. položky 165

Streeck Juriaen van – připsáno (1632 – 1687)

Zatíší s ovocem, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 84 x 122 cm, rám (Šm)

03.12.2016 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 250.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 180.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 03.12.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prag
Prohlídka: 19.11. - 03.12.2016