Streeck Juriaen van – připsáno (1632 – 1687)
Zatíší s ovocem, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 84 x 122 cm, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 250.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 180.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |