Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 114

Matal Bohumír (Brno 1922 - 1988 Prudká u Doubravníku)

Ptačí herec, signováno a datováno vpravo dole Matal 77, olej/sololit, 35 x 25 cm (Šm)

Děkujeme Mgr. Martině Švikové za odbornou pomoc při katalogizaci díla
Dílo bylo zařazeno do soupisu díla Bohumíra Matala

03.12.2016 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 150.000,-
Odhadní cena:
CZK 60.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 03.12.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prag
Prohlídka: 19.11. - 03.12.2016