Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 19

Körber Adolf (Praha 1887 - 1967 Jestřebice)

Körber Adolf (Praha 1887 - 1967 Jestřebice) - Umění a starožitnosti

Plamenky, signováno vpravo dole Adolf Körber, olej/plátno, 80 x 100 cm (Šm)

03.12.2016 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 03.12.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prag
Prohlídka: 19.11. - 03.12.2016