Körber Adolf (Praha 1887 - 1967 Jestřebice)
Plamenky, signováno vpravo dole Adolf Körber, olej/plátno, 80 x 100 cm (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |