Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 43 +

Biederm. Sessel,

ca. 1825/30, nussfurn. Weichholzgestell mit halbbogenförmiger Lehne, tapez. Sitz, stärkere Altersu. Gebr. spuren m. Furnierfehlstellen

Please note the special conditions for this auction

For further information please contact furniture@dorotheum.at or +43-1-515 60-291

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

10.11.2016 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 30,-

Biederm. Sessel,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Furniture and antiques - Depot Hofstätter
Datum: 10.11.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.11. - 10.11.2016