Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-091246/0004

Silber Teedose,

sechseckig, reicher plastisch figuraler Dekor, Steckdeckel, Höhe 10 cm, Gewicht 179 g, apokryphe Beschauzeichen, Ende 19. Jh., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

09.11.2016 - 14:07

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Silber Teedose,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 09.11.2016 - 14:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online