Čís. položky 194-022310/0339

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Umění, starožitnosti, šperky

"Eingang in den Esterhazypark, jetzt Amerlinggasse", laut rückseitiger alter Bezeichnung, Mischtechnik auf Papier, 33 x 41 cm, verglast, gerahmt, beschädigt (Knicke), gebräunt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

16.11.2016 - 14:37

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 16.11.2016 - 14:37
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 10.11. - 16.11.2016