Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-021736/0064

Alois Nimmervoll*

(Linz 1943 geb.) "Melbourne", rechts unten signiert und datiert Alois Nimmervoll 1980, Aquarell auf Papier, ca. 29 x 44 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

16.11.2016 - 15:04

Vyvolávací cena:

Alois Nimmervoll*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 16.11.2016 - 15:04
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 10.11. - 16.11.2016