Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022132/0009

Werner Augustiner *

Werner Augustiner * - Umění, starožitnosti, šperky

(Graz 1922-1986) "Brigitte", unten signiert und datiert Augustiner 25.5.(19)85, Tusch/Kohle/ Aquarell auf Papier, ca. 41 x 32 cm, Passepartout, Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

16.11.2016 - 15:23

Vyvolávací cena:

Werner Augustiner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 16.11.2016 - 15:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 10.11. - 16.11.2016