Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022216/0006

Sigmund Lasselsberger *

Sigmund Lasselsberger * - Art up to 300€

(geb. 1955 in St. Georgen, tätig in Wien) Morgennebel, undeutlich signiert, Öl/Mischtechnik auf Leinwand, 40 x 50 cm, gerahmt, Altersspuren Ware aus Privatbesitz

Expert: Friedrich Reinbacher

09.11.2016 - 14:27

Vyvolávací cena:
EUR 30,-

Sigmund Lasselsberger *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Art up to 300€
Datum: 09.11.2016 - 14:27
Místo konání aukce: Graz