Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022107/0032

Brunhilde Stübinger-Kochauf

(Cattaro/Dalmatien 1912-1987 Graz, Besuch der Landeskunstschule Graz) "Wiesenblumen", signiert B. Stübinger-K, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 68 x 49 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

09.11.2016 - 14:39

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 30,-

Brunhilde Stübinger-Kochauf

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Art up to 300€
Datum: 09.11.2016 - 14:39
Místo konání aukce: Graz