Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 380

Fritz Schönpflug *

(Wien 1873-1951) Störrisches Reitpferd, Feder, Tusche, Aquarell auf Papier, signiert Fritz Schönpflug 905, 31,5 x 45 cm, in Passep. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

16.11.2016 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Fritz Schönpflug *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 16.11.2016 - 16:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 07.11. - 15.11.2016