Josef Heiss-Dionysen *
(Traun 1894 geb.) Der Flößer, Öl auf Karton, signiert Heiss- Dionysen, rückseitig betitelt und bezeichnet Heiss-Dionysen 36, 69 x 65 cm, bombiert, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
16.11.2016 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.625,-
- Vyvolávací cena:
Josef Heiss-Dionysen *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 16.11.2016 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.11. - 15.11.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena: