Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 939

Emil Rumpf

Emil Rumpf - Vánoční aukce - obrazy, koberce, nábytek

(Frankfurt a. M. 1860-1948) Französische Artillerie, signiert unten links, Aquarell, weiß gehöht, auf braunem Papier, ca. 33 x 49 cm, vergoldeter Rahmen beschädigt Ruf 300

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

17.11.2016 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 700,-
Vyvolávací cena:

Emil Rumpf

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - obrazy, koberce, nábytek
Datum: 17.11.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.11. - 17.11.2016