Čís. položky 145-041914/0001

Altschliffbrillantcollier zus. ca. 1,80 ct

Altschliffbrillantcollier zus. ca. 1,80 ct - Klenoty

Gold Weißgold 585, Platin 950, Länge ca. 39 cm, 9,4 gøp9

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

10.11.2016 - 16:15

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 10.11.2016 - 16:15
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.10. - 09.11.2016