Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 140-038052/0005

Paar behauene Sandsteinelemente in gotischer Stilform,

Paar behauene Sandsteinelemente in gotischer Stilform, - Nábytek

19. Jh., vermutlich ehemals Teile eines Portales, Höhe je 70,5 cm, Altersspuren.(PZ)

Expert: Ulrich Prinz Ulrich Prinz
+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

03.01.2018 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek
Datum: 03.01.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.12. - 03.01.2018