Altschliffbrillant Anstecknadel ca. 1,30 ct
Platin/Weißgold, 1,8 g (AM) Ruf 1.600øG2
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
23.11.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.500,-
EUR 3.200,- do EUR 4.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 23.11.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.11. - 23.11.2016 |