Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 383

Franz von Zülow *

(Wien 1883-1963) "Der galante Herr", unten signiert und datiert F v. Zülow 1922, Mischtechnik auf Papier, ca. 19 x 30 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Expertise (CW) Ruf 2.600

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

22.11.2016 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 3.250,-
Odhadní cena:
EUR 4.500,- do EUR 5.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-

Franz von Zülow *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Podzimní aukce
Datum: 22.11.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 10.11. - 22.11.2016