Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 379

Franz von Zülow *

(Wien 1883-1963) "Fische", rechts unten signiert und datiert F. v. Zülow 1953, Öl/ Mischtechnik auf Karton, ca. 48 x 58 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (CW) Ruf 7.000

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

22.11.2016 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 17.500,-
Odhadní cena:
EUR 12.000,- do EUR 14.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 7.000,-

Franz von Zülow *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Podzimní aukce
Datum: 22.11.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 10.11. - 22.11.2016