Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 131

Robert Lehner *

(Salzburg 1950 geb.) "Jedermann", rechts unten signiert und datiert R Lehner (19)98, Mischtechnik auf Papier, ca. 64 x 49 cm, Passepartout, Wechselrahmen (CW) Ruf 360

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

22.11.2016 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 475,-
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Robert Lehner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Podzimní aukce
Datum: 22.11.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 10.11. - 22.11.2016