Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 115

Ernst Len *

Ernst Len * - Podzimní aukce

(Wien 1946 geb.) Betitelt "Imola Firenze", rechts unten signiert und datiert Ernst Len 7. 9. (20)03, Tusche/ Farbstiftzeichnung auf Papier, Blattgröße ca. 10 x 15 cm, Passepartout, weiß bemalter Holzrahmen (CW) Ruf 500

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

22.11.2016 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:

Ernst Len *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Podzimní aukce
Datum: 22.11.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 10.11. - 22.11.2016