Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035687/0049

Unbekannt

(Ende 19. Jahrhundert) Flußlandschaft im Abendrot, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 73,5 x 100 cm, leicht beschädigter goldfärbiger Stuckrahmen Ruf 600

Expert: Richard Krautgartner

04.01.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Unbekannt

Expert: Richard Krautgartner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 04.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.12. - 04.01.2018