Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035738/0022

Große sechspassige Schale, Deutsch 1. Drittel 20. Jahrhundert

Silber, Fahne mit reliefiertem Früchtedekor, Perlstabrand, Durchmesser ca. 39 cm, ca. 895 g, gemarkt: C. Tewes, Deutsche Amtspunze Ruf 600

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

04.01.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 04.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.12. - 04.01.2018