Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 045-193547/0000

Altschliffbrillantbrosche zus. ca. 0,30 ct

Altschliffbrillantbrosche zus. ca. 0,30 ct - Klenoty

Gold Weißgold 750, 13,8 gøg14

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

28.10.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Gold Weißgold 750, 13,8 gøg14

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 28.10.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.10. - 27.10.2016