Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-041539/0012

3 Diamantherrenknöpfe zus. ca.0,70 ct

3 Diamantherrenknöpfe zus. ca.0,70 ct - Klenoty

Rosegold 585, Silber 800, Platin 950, Altschliffdiamanten, Arbeit 1. Drittel 20. Jh.,3,8 gøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

28.10.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 28.10.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.10. - 27.10.2016