Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-391217/0002

Diamantbrosche zus. ca. 0,75 ct

Diamantbrosche zus. ca. 0,75 ct - Erlesener Schmuck

Weißgold 585, ein Altschliffbrillant, Achtkantdiamanten und Diamantrauten, 3,5 gøg4

28.10.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 28.10.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.10. - 27.10.2016