Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-042346/0001

Altschliffbrillantsolitär ca. 0,65 ct

Altschliffbrillantsolitär ca. 0,65 ct - Klenoty

Gold 585, 10 g, RW 55øG10

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

28.10.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:

Gold 585, 10 g, RW 55øG10

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 28.10.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.10. - 27.10.2016