Čís. položky 195-034407/0030

Heinrich Vogeler *

Heinrich Vogeler * - Umění, starožitnosti, šperky

(Bremen 1872-1942 Kasachstan) Kreuzigung Christi, rückseitig Nachlassstempel: H. Vogeler, Feder, Tuschpinsel, Deckweiß auf dünnem Papier, ca. 39 x 24 cm, Passepartout, verglast, etwas beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

27.10.2016 - 15:17

Vyvolávací cena:

Heinrich Vogeler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.10.2016 - 15:17
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.10. - 27.10.2016