Damenring
Weißgold 585, Brillanten zus. ca.0,60 ct, 2,3 g, RW 58, Fassungsteil stark beschädigt, Reparaturstellen, 1 Brillant lose, liegt beiøG2
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.11.2016 - 14:20
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Damenring
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.11.2016 - 14:20 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.10. - 02.11.2016 |