Brillantsolitär
Gold 585, Altschliffbrillant ca. 0,40 ct, RW 59, 6,8 g Brillant mit OberflächenmerkmaløG7 WARE AUS PRIVATBESITZ
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
02.11.2016 - 14:36
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.11.2016 - 14:36 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.10. - 02.11.2016 |