Brillantsolitär ca. 0,55 ct
Gold 580, Altschliffbrillant, RW 64, österr. Amtspunze 1872-1922, 6 g
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
02.11.2016 - 14:37
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Brillantsolitär ca. 0,55 ct
Expert: Stephan Kutil
Stephan Kutil
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.11.2016 - 14:37 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.10. - 02.11.2016 |