Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-388779/0001

Brillantsolitär ca. 0,45 ct

Brillantsolitär ca. 0,45 ct - Umění, starožitnosti, šperky

Gold 585, Altschliffbrillant in Silberfassung, RW 61, 6,1 g øg6

Expert: Stephan Kutil

02.11.2016 - 14:41

Vyvolávací cena:

Brillantsolitär ca. 0,45 ct

Expert: Stephan Kutil

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.11.2016 - 14:41
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 26.10. - 02.11.2016