Kurt Schmidt
(Klagenfurt 1917-1985) "Cellist der Wiener Philharmoniker?", monogrammiert KS, Öl auf Platte, 80 x 80 cm, gerahmt, partiell mit Oberflächenmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.11.2016 - 15:07
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Kurt Schmidt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.11.2016 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.10. - 02.11.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena: