Marjan de Reggi *
(Laibach 1921 geb.-?) 4 Druckgrafiken-Holzschnitte 28 x 39 cm, 22 x 34,5 cm, 25 x 29,5 cm und 23 x 30,5 cm, alle gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.11.2016 - 15:09
- Vyvolávací cena:
Marjan de Reggi *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.11.2016 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 26.10. - 02.11.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Erich Wulz *
- 1993 Château Haut-Brion, Bordeaux, 93 Cellar Tracker-Punkte
- Brillantsolitär Ring ca. 0,30 ct
- Apple iPhone 14 Plus midnight