Čís. položky 193-015603/0006

Emilie Mediz-Pelikan

Emilie Mediz-Pelikan - Umění, starožitnosti, šperky

(Vöcklabruck 1861-1908 Dresden) "Gebirgslandschaft mit figuraler Staffage", signiert E. Pelikan, datiert 12. August 1906, Pastellkreide, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 20 x 21 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

02.11.2016 - 15:15

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Emilie Mediz-Pelikan

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.11.2016 - 15:15
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 26.10. - 02.11.2016