Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015647/0015

Egon Wucherer

(Wöllan/Stmk. 1917 geb.) "Mondlandschaft", monogrammiert, revers auf Etikett betitelt und datiert 80, Öl auf Leinwand, 80 x 60 cm, gerahmt, Oberflächenmängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

02.11.2016 - 15:21

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Egon Wucherer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.11.2016 - 15:21
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 26.10. - 02.11.2016