Čís. položky 093-069984/0000

Valentin Oman *

Valentin Oman * - Umění, starožitnosti, šperky

(St. Stefan/Villach 1935 geb.) "Variation (?) zu Jaap Wagemaker", signiert Oman, datiert 80, Offsetdruck, maltechnisch überarbeitet, auf Karton kaschiert, 23,5 x 20,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

02.11.2016 - 15:24

Vyvolávací cena:

Valentin Oman *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.11.2016 - 15:24
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 26.10. - 02.11.2016