Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015606/0009

Maler 20. Jhdt. *

Maler 20. Jhdt. * - Umění, starožitnosti, šperky

"Blick von der Seetaler Hütte"schwer leserlich signiert, Aquarell auf Papier, 36 x 45,5 cm, gerahmt, verglast, Blatt mit Mängeln, Knickstellen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

02.11.2016 - 15:25

Vyvolávací cena:

Maler 20. Jhdt. *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.11.2016 - 15:25
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 26.10. - 02.11.2016