Čís. položky 093-069982/0000

Valentin Oman *

(St. Stefan/Villach 1935 geb.) "Spuren im Asphalt", signiert Oman, datiert 7(?), Mischtechnik auf Leinen, 58 x 58 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

02.11.2016 - 15:27

Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Valentin Oman *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.11.2016 - 15:27
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 26.10. - 02.11.2016