Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-013638/0001

Porzellanbild

"Wiesenblumen", handbemalt, ca. 24 x 18 cm, signiert, S. Königer, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

03.11.2016 - 16:10

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:

Porzellanbild

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 03.11.2016 - 16:10
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 20.10. - 03.11.2016