Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-013631/0008

Helene Paula von Pausinger*

Salzburg 1871-1956 "Waldweg", Öl auf Leinwand, ca. 45 x 60 cm, signiert, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

03.11.2016 - 16:22

Vyvolávací cena:

Helene Paula von Pausinger*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 03.11.2016 - 16:22
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 20.10. - 03.11.2016