Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-013605/0033

Franz Josef Georg Illem

Franz Josef Georg Illem - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Pilsen 1865 geb., tätig in Wien und Düsseldorf "Partie in Schlesien", Öl auf Holz, ca. 31 x 47 cm, signiert, gerahmt, krakeliert, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

03.11.2016 - 16:43

Vyvolávací cena:

Franz Josef Georg Illem

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 03.11.2016 - 16:43
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 20.10. - 03.11.2016