Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-013501/0029

Dina Larot*

Dina Larot* - Umění, starožitnosti, šperky

Wien 1942 geb. "Mädchenakt", Lithographie, Blkattgröße ca. 60 x 50 cm, Bleistiftsignatur, numerierten237/260, verglast, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

03.11.2016 - 17:14

Vyvolávací cena:

Dina Larot*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 03.11.2016 - 17:14
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 20.10. - 03.11.2016