Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020048/0020

3 Marionetten

3 Marionetten - Umění a starožitnosti

1 Wendepuppe Jugend und Alter, Holz geschnitzt, färbige Bemalung, tlw. bekleidet 2. Hälfte 20. Jh. Gebrauchsspuren

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

27.12.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

3 Marionetten

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.12.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 16.12. - 27.12.2017