Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 1007

van Loon, Gerard

Hedendaagsche Pennigkunde, Zynde eene Verhandeling van den Oorspronk van't geld etc... 'S Gravenhage 1734. mit zahlreichen Kupferstichen im Text. halbleder Bibliothekseinband

Expert: Dr. Norbert Helmwein Dr. Norbert Helmwein
+43-1-515 60-424

norbert.helmwein@dorotheum.at

17.11.2016 - 10:00

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:

van Loon, Gerard

+43-1-515 60-424

norbert.helmwein@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Mince a medaile
Datum: 17.11.2016 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.11. - 17.11.2016