Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020850/0035

Künstler 2. Hälfte 20. Jh.

Künstler 2. Hälfte 20. Jh. - Umění a starožitnosti

Der Liebesbrief, Öl auf Holz bezeichnet Fischer, 38 x 28 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

27.12.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler 2. Hälfte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.12.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 16.12. - 27.12.2017