Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 696

gestempelt - Österr. Nr. 17 a im waagrechten PAAR

gestempelt - Österr. Nr. 17 a im waagrechten PAAR - Briefmarken

, besonders breitrandig, Pracht, mit FotoAttest Dr. Ferchenbauer, F SPEZ Dr. Ferchenbauer 1.500,-

Expert: Erich Kosicek Erich Kosicek
+43-1-515 60-295

stamps@dorotheum.at

08.11.2016 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

+43-1-515 60-295

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Briefmarken
Datum: 08.11.2016 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.11. - 08.11.2016