Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034480/0005

Unbekannt

Unbekannt - Umění, starožitnosti, šperky

(Österreichisch um 1920) Südliche Landschaft mit Meeresbucht, Öl auf Sperrholz, ca. 42 x 53 cm, Restaurierungsstelle, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.10.2016 - 15:20

Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 20.10.2016 - 15:20
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.10. - 20.10.2016