Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033424/0031

Dieter Huber *

Dieter Huber * - Umění, starožitnosti, šperky

(Schladming 1962 geboren) "(Karl) Marx 9" rückseitig betitelt, signiert und datiert Dieter Huber 1995, C-Print auf Aluplatte, ca. 115x 90 cm Ruf 700

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

20.10.2016 - 15:38

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Dieter Huber *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 20.10.2016 - 15:38
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.10. - 20.10.2016