Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 440-020054/0104

Bäuerl. Truhe,

Bäuerl. Truhe, - Umění a starožitnosti

urspr. Tirol 19. Jh., Nadelholzkorpus braun bemalt, Frontseite mit bogenförm. Schnitz- u. Schuppendekor, spätere florale Bemalung, klappbarer Deckel, Alters- u. Gebrauchsspuren

19.10.2016 - 16:51

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Bäuerl. Truhe,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 19.10.2016 - 16:51
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 10.10. - 19.10.2016