Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 189-003625/0004

Brillant Ring

Gelbgold 750, besetzt mit Brillanten zus. ca. 0,45 ct, RW 54, 19 g, Ital. Beschauzeichenøg19

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

20.10.2016 - 17:49

Dosažená cena: **
EUR 950,-
Vyvolávací cena:
EUR 950,-

Brillant Ring

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 20.10.2016 - 17:49
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 10.10. - 20.10.2016